Atentati në Rrëshen, ja si paraqitet gjendja shëndetësore e 3 të plagosurve te ‘Trauma’

Atentati në Rrëshen, ja si paraqitet gjendja shëndetësore e 3 të plagosurve te ‘Trauma’

1695731366_trauma.jpg

Gazetarja e Report Tv, Ledina Jakimi mëson se të plagosurit e Rrëshenit janë jashtë rrezikut për jetën të tre. Dy kanë dalë nga shërbimi intensiv. Njëri  është në observim të sallës, repart intensiv, por pritet që nesër të dalë në pavion. Ata patën marrë plagë në shpatull, krahë, kraharor dhe janë dëmtuar në mushkri, mëlçi.


Lajmi kryesor:

Vrasja e Martin Bardhit në Rrëshen, lihen të lirë pjesëtarët e fisit Reçi: S'kemi lidhje me ngjarjen! Makina e autorëve me targa false


G.MO/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord me nismën e Kishës Katolike për ndalimin e simboleve komuniste?×

Lajmi i fundit

Eduard Zaloshnja: Çështja “Himara” mund të ishte zgjidhur qysh më 14 maj…

Eduard Zaloshnja: Çështja “Himara” mund të ishte zgjidhur qysh më 14 maj…