North West vajza e Kim Kardashian takon gruan e re të babait të saj Kanye West

North West vajza e Kim Kardashian takon gruan e re të babait të saj Kanye West

Kanye Wesy dhe Kim Kardashian

North West darkoi dje me babanë e saj Kanye dhe gruan e tij të re në Malibu, Kaliforni. Vajza nëntë vjeçare e Kim Kardashian u shoqërua nga një shoqe e saj teksa ekipi i saj i sigurisë e zbriti në restorant, ku Kanye dhe Bianca Sensori po e prisnin që të mbërrinte.

Reperi u martua me 27-vjeçaren në fshehtësi të madhe, por asnjëri deri tani nuk e ka konfirmuar apo mohuar martesën. 

Të porsamartuarit mbërritën në restorant pak para North dhe Kanye kishte një unazë martese në gishtin e tij. Është e paqartë sa kohë kishte çifti që e njihni njëri-tjetrin apo ishin takuar, por Bianca iu bashkua kompanisë së Kanye-s Yeezy në nëntor 2020.

Sipas profilit të saj në LinkedIn, ajo ka një diplomë bachelor dhe master në arkitekturë nga Universiteti i Melburnit.

1/6
M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Presidenti Biden tërhiqet nga gara: Çfarë ndodh tani?

Presidenti Biden tërhiqet nga gara: Çfarë ndodh tani?