Atentati në Tiranë/ Preng Gjini në gjendje serioze, i nënshtrohet operacionit në bark

Atentati në Tiranë/ Preng Gjini në gjendje serioze, i nënshtrohet operacionit në bark

Pamje nga vendi i ngjarjes

Preng Gjini ndodhet në gjendje serioze në spitalin e Traumës në Tiranë dhe po i nënshtrohet operacionit në bark.


Lajmi kryesor:

Atentat me tritol makinës së vëllait të Tonin Gjinit i vrarë një vit më parë! Të plagosur dhe dy kalimtarë, një 14 vjeçar dhe një italian. Pamjet e atentatit (VIDEO)


  • Sondazhi i ditës:

    FSHF rinovon kontratën me trajnerin e Kombëtares Sylvinho, a jeni dakord?×

Lajmi i fundit

Rinovimi me Kombëtaren, Sylvinho: Ishim të barabartë në Euro 24, para kemi sfida të reja

Rinovimi me Kombëtaren, Sylvinho: Ishim të barabartë në Euro 24, para kemi sfida të reja