Atentati në Vlorë, autori i shpëtoi ndjekjes së policisë! Qëlloi 38-vjeçarin nga 3 metra largësi! 5 të shoqëruar

Detaje të reja janë zbuluar në lidhje me atentatin në Vlorë, ku Edison Begaj mbeti i plagosur. Autori ka qenë i fshehur mes ullishteve të Kaninës duke pritur 38-vjeçarin.

Autori ishte në këmbë dhe pasi ka qëlluar nga 3 metra largësi është larguar po në këmbë nga vendi i ngjarjes. Më pas është marrë nga një automjet në gjysmë të rrugës dhe është larguar. Policia i është vënë menjëherë në ndjekje nga pas, por autori ka mundur të shpëtojë. Për ngjarjen policia ka shoqëruar 5 persona.


Lajmi kryesor:

I bëjnë pritë në hyrje të banesës në Vlorë, plagoset me 4 plumba në këmbë 38-vjeçari! Subjekt i OFL-së dhe i dënuar më parë për drogë


I.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Frika nga varianti Delta, a është momenti i vaksinimit me detyrim për kategori të caktuara të popullatës ?×

Lajmi i fundit

John

Kosova e nis me këmbë të mbarë në Tokio, xhudistja Distria Kransiqi kalon në gjysëm finale