Atentati në Vlorë, policia lë provat në vendin e ngjarjes! Njolla gjaku, gëzhoja e shenja plumbash, çfarë ka mbetur pas (VIDEO) 

Pas atentatit që Edison Begajt iu bë gjatë natës në hyrje të shtëpisë së tij, në vendin e ngjarjes kanë mbetur njolla gjaku dhe gëzhojat e plumbave. Gëzhojat duket se janë harruar nga policia gjatë mbledhjes së provave. 38-vjeçari mbeti i plagosur pasi 4 plumba e kanë kapur atë në pjesën e këmbëve, ku autori nuk ka parë nga errësira e madhe që ishte në zonë.


Lajmi kryesor:

I bëjnë pritë në hyrje të banesës në Vlorë, plagoset me 4 plumba në këmbë 38-vjeçari! Subjekt i OFL-së dhe i dënuar më parë për drogë


I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Frika nga varianti Delta, a është momenti i vaksinimit me detyrim për kategori të caktuara të popullatës ?×

Lajmi i fundit

John

Flutura Açka përlotet në 'Pa protokoll' për të birin e ndjerë: Njeri i bukur që më tregoi si përballohet vdekja