Aurela Hoxha kërcen gjysëm nudo valllen e Tropojës (VIDEO)

Aurela Hoxha

Aurela Hoxha është shfqur shumë ndryshe kësaj rradhe. Ajo ka publikuar një video ku shfaqet duke kërcyer vallen e Tropojës.

Deri tani nuk ka asgjë të pazakontë. Por Aurela ka kërcyer mbi jaht me bikini shumë të vogla, gati nudo.

Shumë ndjekës të saj e kanë pëlqyer, por kishte dhe ndjekës konservatorë që nuk e pëlqyen veshjen e modeles.

"Mos na i shëmto këngët me këtë veshje", thotë një ndjekës.

"Në qoftë se në plazh nuk ka veshje traditcionale, atëherë të mos e postoje këtë video", shkruan një tjetër.

"Kjo nuk është këngë për tu kërcyer me këtë veshje. Është një perlë e folklorit shqiptar, gjynah se nuk i shkon kjo video", kritikon një tjetër ndjekës.

Pas komenteve negative edhe Aurela nuk ka hezituar pa ua kthyer. Ajo shkruan: "Epo në plazh nuk mund të ketë me vete njeri me veshje tradicionale, ndjesë."

E.D./G.M./Shqiptarja.com
Komento