Autor i dyshuar i grabitjes së Kredo.al dhe dy farmacive, 21-vjeçari poston foto armësh, parash e makinash luksoze në rrjete sociale

Kristi Çinari, 21-vjeçari i cili është autori i dyshuar i disa grabitjeve në Tiranë, reklamon jetën e tij në në Facebook.

Ai poston foto të parave, armëve e makinave luksoze. Këto të fundit nuk janë në pronësi të tij.

Çinari është autor i dyshuar i grabitjes së institucionit financiar Kredo.al 4 ditë më parë si dhe të vjedhjes së dy farmacive, një në vitin 2017 dhe një mbrëmjen e djeshme në kryeqytet.


Lajmi kryesor:

Grabitja e farmacisë dje në Tiranë, ky është momenti kur autori largohet i qetë nga vendngjarja (VIDEO)


Ora 10:45
Autor i dyshuar i grabitjes së Kredo.al dhe dy farmacive, foto armësh, parash e makinash luksoze në rrjete sociale
1 / 7
2 / 7
3 / 7
4 / 7
5 / 7
6 / 7
7 / 7
E.M./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord nëse Shqipëria përdor edhe vaksinat ruse e kineze përveç vaksinave perëndimore?×

Lajmi i fundit

John

Ruseti: Rindërtimi jo propagandë, por detyrim të fusim familjarët në shtëpi! Procesi ka nisur para fushatës, akuzat e opozitës, të pabaza