Avokati i Berishës zbulon sesi e priti ish-kryeministri komunikimin e masës së GJKKO për arrestin shtëpiak

 

Avokati i Sali Berishës, Sokol Mëngjesi në një dalje për mediat nga banesa e ish-kryeministrit të cilit iu komunikua masa e arrestit shtëpiak nga agjentët e BKH dhe sektorit të krimit ekonomik, tregoi sesi e priti kreu i Rithemelimit vendimin.

Shkurtimisht, Mëngjesi tha se Berisha e priste një gjë të tillë.  

Gazetarët: Si e priti Berisha komunikimin e masës së arrestit?

Mëngjesi: Normalisht një gjë e pritshme. U uroj festa të gëzuara. Mirupafshim!


Lajmi kryesor:

'Partizani'/ Sali Berisha në arrest shtëpie me mbikëqyrje policore! I ndalohet komunikimi! GJKKO jep vendimin, oficerët e ekzekutojnë


B.V/E.H/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Përleshje e dhunshme mes tifozëve të Serbisë dhe Anglisë në prag të ndeshjes së Euro 2024, ka të arrestuar

VIDEO/ Përleshje e dhunshme mes tifozëve të Serbisë dhe Anglisë në prag të ndeshjes së Euro 2024, ka të arrestuar