Balaj 'bekon' Vllazninë në limite, shkodranët fitojnë 1-2 kundër Teutës në Durrës

Festa e Vllaznisë

Në "Niko Dovana" të Durrësit, Teuta u mposht 1-2 nga Vllaznia. Miqtë shënuan pas 20 minutave lojë me Esat Malën, ndërsa Teuta barazoi me Nasr në pjesën e dytë. Vllaznia shënoi golin me vlerën e tri pikëve në sekondat e fundit me Bekim Balaj. Sulmuesi shënoi me kokë nga zhvillimet e një këndoreje. Me dhjetë pikë shkodranët ndajnë kreun me Egnatian.

Bekim Balaj nderon Vllazninë në Durrës, Egnatia fiton 4-0 kundër Bylis! Skuadrat ndajnë kreun e Superligës

A ka pasur sukses 'Tempulli' në kapjen e shpërndarësve të drogave në shkolla?

×

Aventurë e tmerrshme si trajner për Van Persien, skuadra e tij mposhtet 9-1 në Holandë