Balla mbërrin në SPAK, do të depozitojë prova të reja për privatizimin e kompleksit Partizani (VIDEO)

Kryetari i Grupit Parlamentar në Partinë Socialiste, Taulant Balla ka mbërritur në SPAK për depozituar prova të reja për privatizimin e kompleksit Partizani.


Lajmi kryesor:

Privatizimi i ish- kompleksit Partizani, PS depoziton në SPAK prova të reja për Sali Berishën dhe familjen e tij! Balla: Kuptova që punë është bërë


M.Q./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se duhet të ngrihet komisioni hetimor për çështjen McGonigal?×

Lajmi i fundit

Ëmbëlsirë me arra dhe portokall, si të përgatisni një super kek të shijshëm

Ëmbëlsirë me arra dhe portokall, si të përgatisni një super kek të shijshëm