Barcelona refuzon 100 mln euro për 17-vjeçarin, M.United fokusohet te Sancho

Barcelona refuzon 100 mln euro për 17-vjeçarin, M.United fokusohet te Sancho

Nga Spanja raportohet se Barcelona ka refuzuar një ofertë prej 100 mln eurosh për talentin 17-vjeçar Ansu fati të ardhur nga Manchester United.

‘Djajtë e kuq’ do të blejnë me patjetër një sulmues në merkaton e  verës dhe sytë i kishin drejtuar nga Camp Nou, por sipas ‘Sport’ katalanasit kanë refuzuar ofertën për talentin e tyre, të cilin e vlerësojnë të pashitshëm edhe pse ka një klauzolë 150 mln euro.

Duke qenë se për Ansu Fati-n duket e pamundur Manchester United do të fokusohet vetëm te anglezi i Dortmund-it Jadon Sancho.

Ne.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Arrestimi i mjekut, a po bëhet sa duhet për të luftuar korrupsionin në sistemin shëndetësor?×

Lajmi i fundit

‘Narcos-i’ i Greqisë, shkatërrohet karteli i drogës shqiptaro-grek! Autoritetet zbuluan plantacionin 40 hektarësh, 11 ton hashash të sekuestruar  

‘Narcos-i’ i Greqisë, shkatërrohet karteli i drogës shqiptaro-grek! Autoritetet zbuluan plantacionin 40 hektarësh, 11 ton hashash të sekuestruar