Basha i 'shuan shpresat' Berishës, i çon KQZ vërtetimin e Gjykatës se është ai kryetar i PD

Basha i 'shuan shpresat' Berishës, i çon KQZ vërtetimin e Gjykatës se është ai kryetar i PD

Pas kërkesës së kreut të KQZ-së, Ilirjan Celibashi, Lulzim Basha ka dërguar vërtetimin e Gjykatës se ai është kryetar i PD-së.


Lajmi kryesor:

PS dhe PD regjistrohen në garën e 6 marsit! Basha i 'shuan shpresat' Berishës, çon në KQZ vërtetimin e Gjykatës që partinë e drejton ai


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Pritet konferenca e parë ndërqeveritare, mendoni se Shqipëria bëhet anëtare e BE në një kohë të shkurtër?×

Lajmi i fundit

John

Pas 5 vitesh mungesë Adele ngjitet përsëri në skenë! Tregon emocionet e rikthimit