Basha i përgjigjet Yuri Kim: Ka mbetur një çështje pa zgjidhur (VIDEO)

Në një kohë kur ambasadorja amerikane tha se marrëveshja për zgjedhoren priste firmën e PD, Lulzim Basha me një deklaratë tepër të shkurtër tha se është arritur progres për zgjedhore, por ka ende një çështje pa zgjidhur.

"Është bërë progres drejt dakordësisë për administrimin zgjedhor, ka mbetur një çështje pa zgjidhur. Sigurojë shqiptarët që opozita e bashkuar do të bëjë gjithçka për votën e lirë dhe të ndershme", tha Basha.


Lajmi kryesor:

'Zgjedhorja', Yuri Kim i lë përgjegjësinë PD: Kemi arritur një marrëveshje shumë të mirë! Topi në fushën e mikut tim Luli Basha, të mos mbajë peng integrimin


I.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Me 14 muaj punë, gjyqtarja që liroi Fjolla Morinën merr zakonet e 'drejtësisë së vjetër'! A është kjo drejtësia e re që prisnit?×

Lajmi i fundit

John

Mos harroni të merrni çadrën me vete! Parashikimi i motit për ditën e sotme