POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Basha në prokurori për rastin ‘Xhisiela’, Balla: O pinok! Me lekët që do paguash do rindërtoj një kopësht të ri në Librazhd

Taulant Balla

Kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla, me anë të një statusi në rrjetet e tij sociale ka komentuar vajtjen e Bashës në Prokurori, hera e parë kjo pas 9 vitesh.

Në statusin e tij, Balla pyet kryedemokratin se a ka dhënë ndonjë provë për akuzat ndaj tij për çështjen Xhisiela.

Se në fund nuk është në kazan që ndahet e vërteta, po më pas edhe në gjykatë për dëm moral dhe aty do të ta mas kokën mirë, se me lekët që do paguash si shpifës do rindërtoj një kopësht të ri në Librazhd, o pinok!

Taulant Balla, kreu i grupit parlamentar të PS


Lajmi kryesor:

Padia e Ballës për rastin ‘Xhisiela’, Basha pas 9 vitesh në prokurori: Duan të mbysin zërin e PD


ke.mu.
Komento