Basha pas takimit në Shkodër: Ne do të ngremë kokën, nuk ndalojmë së luftuari për demokracinë

1621422025_18765182042204637513381074308855732245167018n.jpg

Kreu i PD, Lulzim Basha ka premtuar pas takimeve në Shkodër se beteja e tij do të vijojë së bashku me demokratët. Zgjedhjet e 25 prillit sipas Bashës u kthyen në masakër elektorale dhe nuk zgjidhën asgjë për shqiptarët.

“Masakra elektorale e 25 prillit nuk zgjidhi asgjë për shqiptarët. Prandaj ne do të ngremë kokën, do të ngremë zërin më shumë se kurrë dhe do t’ia bëjmë të qartë të gjithëve se nuk do të ndalojmë së luftuari për demokracinë dhe të ardhmen tonë”, shkruan Basha.


Lajmi kryesor:

Basha: Banditët e Tom Doshit grabitën në sy të një ambasadoreje një të ri shkodran që tha se ai po blen vota


  • Sondazhi i ditës:

    A zgjidhet kriza në PD me një garë të re për kryetar?×

Lajmi i fundit

John

'Dekomunistizimi', debati në Report Tv/ Pampuri: Ligji i vonuar! Drejtuesi i ish-të përndjekurve: Burg kush përdor simbolet 'e kuqe'! Kreu i Partisë Komuniste: Nëse miratohet, rikthehet fashizmi!