Bashkëpunim i ri mes Rozana Radit dhe Ramadan Krasniqit

Bashkëpunim i ri mes Rozana Radit dhe Ramadan Krasniqit
Pas suksesit që ka korrur me këngën “Valsi i lumturisë”duket se këngëtarja Rozana Radi do t’i rikthehet një bashkëpunimi me artisitin enjohur kosovar Ramadan Krasniqi. Kënga do të ketë në bazë të saj motive popullore në ëkompozimin e Adrian Hilës. Pritet të jetë një hit pasi Krasniqi është i njohur më shumë si këngëtar i kësaj rryme, ndërsa Rozana Radi shpesh ka sjellë të ripërpunuara këngë të vjetra të kësaj rryme muzikore.

  • Sondazhi i ditës:

    Pse po tërhiqen kandidatët e Partisë Demokratike?×

Lajmi i fundit

Harta e re gjyqësore, shqetësime për kostot dhe vonesat në drejtësi

Harta e re gjyqësore, shqetësime për kostot dhe vonesat në drejtësi