Bashkë me Ramën në Bruksel për Integrimin në BE, Balla shprehet optimist: Lajme shumë të mira sot!

Flamuri i Shqipërisë dhe i Bashkimit Evropian

Kreu i grupit parlamentar të PS-së Taulant Balla përmes një postimi në rrjetin e tij social Facebook, deklaroi nga Brukseli se ka lajme shumë të mira në lidhje me Integrimin e Shqipërisë në BE.

“Shumë i nderuar të takohemi përsëri në Parlamentin Europian me Presidentin e Parlamentit Europian David Sassoli, Raporteren për Shqipërinë në Parlamentin Europian Isabel Santos (Grupi Socialist dhe Demokrat), me Zëvendës Presidentin e Grupit të Partive Popullore Europiane Andrei Kovatchev dhe me Kryetarin e Komitetit Parlamentar të Stabilizim Asocijimit BE-Shqipëri Manolis Kefalogiannis.”, shkruan Balla.


Lajmi kryesor:

Integrimi në BE dhe rindërtimi, Rama sot në Bruksel, takon përfaqësuesit e lartë të BE-së! Shoqërohet nga Xhaçka, Mazi e Balla


J.GJ./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A është e mjaftueshme rritja vjetore e pensioneve prej 5 për qind ashtu siç premtohet në programin e Rama 3?×

Lajmi i fundit

John

Ulet ndjeshëm numri infektimeve me COVID-19 në Kosovë, regjistrohen 48 raste të reja dhe 6 viktima në 24 orë