Bashkëshortja e Bujar Qamilit xheloze për Luanën? Nuk i ka pëlqyer dhe aq shumë klipi i tyre

Bashkëshortja e Bujar Qamilit xheloze për Luanën? Nuk i ka pëlqyer dhe aq shumë klipi i tyre

Bujar Qamili dhe Luana Vjollca

Këngëtari i madh shkodran, Bujar Qamili dhe moderatorja njëkohësisht këngëtare, Luana Vjollca, në fillim të muajit qershor publikuan projektin e tyre muzikor ‘M’i dhe flakë mallit tim’. Në fakt pritej suksesi i kësaj këngë dhe janë të justifikueshme milionat e klikimeve që ka marrë në kanalin Youtube. Megjithatë kur kënga u publikua fillimisht, ka qenë dikush që nuk e ka pëlqyer.

I ftuar tek Rudina, Bujar Qamili është pyetur se si e kanë pritur të afërmit dhe familjarët e tij këtë projekt me humorin që e karakterizon ai shprehet: 'Djali, duke qenë se është muzikant, e pëlqeu dhe e vlerësoi jashtë mase, ndërsa gruaja, në fillim pati pak problem, problem me veten, në fakt. Më pas moderatorja e pyet nëse e shoqja ishte bërë xheloze ai tregon: 'Xheloze jo, por thoshte: mos duhet të kishit dalë pak më ndryshe, mos veshja e saj ndoshta duhet të ishte ndryshe, mos të afroheshit kaq shumë e të tjera si këto.'

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Kafsha: 20/07/2018 08:15

    E punume shum..shum e punume!

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria skualifikohet nga Euro 2024, a ju pëlqeu loja e Kombëtares×

Lajmi i fundit

Operacion në zhvillim e sipër, SPAK 20 masa sigurie në lidhje me inceneratorin e Tiranës! Masa për kompanitë guackë, dyshohet edhe për 2 të lidhur me median

Operacion në zhvillim e sipër, SPAK 20 masa sigurie në lidhje me inceneratorin e Tiranës! Masa për kompanitë guackë, dyshohet edhe për 2 të lidhur me median