Bashkim Fino humb betejën me COVID/ PD ul flamurin në gjysmë shtizë

Bashkim Fino humb betejën me COVID/ PD ul flamurin në gjysmë shtizë

Ndarja nga jeta e Bashkim Finos i ka shuar për pakë orë ndasitë politike. Njësoj si institucionet e tjera shtetërore dhe publike, edhe PD-ja ka ulur flamurin në gjysmë shtizë.


Lajmi kryesor:

Shuhet Bashkim Fino, sot ditë zie kombëtare! Ish-Kryeministri i 'Pajtimit Kombëtar' humb betejën me COVID! Rama: Miku im nuk jeton më! PS dhe PD ndërpresin fushatën


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Berisha-Meta e partitë e vogla bashkë për zgjedhjet vendore, a mendoni se fitojnë përballë PS?×

Lajmi i fundit

Ky është propozimi më i dështuar...pasi nxori unazën, vajza ia fut shpullë të dashurit

Ky është propozimi më i dështuar...pasi nxori unazën, vajza ia fut shpullë të dashurit