Beatrix uron veten për ditëlindje: Vetja ime je njeriu me QR që njoh

Beatrix uron veten për ditëlindje: Vetja ime je njeriu me QR që njoh

Beatrix Ramosaj

Beatrix Ramosaj ka festuar ditëlindjen. Këngëtarja ka mbushur 29 vjeç e në ditën e saj speciale Trixa i ka bërë një urim publik vetes.

Ajo ka postuar një foto me fustan të kuq dhe një tortë në formë zemre.

"Vetja ime je njeriu me QR që njoh! Të dua", shkruan Beatrix.

 

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Sulmi në Veri të Kosovës, a rrezikohet një konflikt në rajon?×

Lajmi i fundit

Pas publikimit të videos së Sokolov me Shoigu, reagojnë ukrainasit: Situata e ekspertëve amerikanë dhe komandantit mbetet ‘e paqartë’

Pas publikimit të videos së Sokolov me Shoigu, reagojnë ukrainasit: Situata e ekspertëve amerikanë dhe komandantit mbetet ‘e paqartë’