‘Ëndrra e shqiptarëve'? Beatrix Ramosaj kërkon pajtim me Bora Zemanin, fotoja që postoi na la të gjithëve pa fjalë

‘Ëndrra e shqiptarëve'? Beatrix Ramosaj kërkon pajtim me Bora Zemanin, fotoja që postoi na la të gjithëve pa fjalë

Bora Zmani dhe Beatrix Ramosaj

Selena Gomez dhe Hailey Bieber, ish e dashura dhe gruaja aktuale e Justin Bieber janë pajtuar…mirëpo, për këtë ka pasur edhe një reagim nga Beatrix Ramosaj.

Bukuroshja ka postuar një foto të Gomez dhe Bieber, bashkangjitur së cilës shkruan “Ëndrra Amerikane”.

Mos është kjo një mesazh e këngëtares shqiptare për moderatoren Bora Zemaniq që tashmë e ka konfirmuar ribashkimin e saj me Donaldin?

Postimi i Beatrix Ramosajt

 

 

 

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • TRIO me mire se DUET: 25/10/2022 12:36

    Paskan rene dakord ta ndajne krevatin ne tre!

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

EURO 2024/ Reteguin nuk mjafton! Anglia nuk e diskuton fitoren! ‘3 luanët’ mundin mes 3 golave Italinë në Napoli

EURO 2024/ Reteguin nuk mjafton! Anglia nuk e diskuton fitoren! ‘3 luanët’ mundin mes 3 golave Italinë në Napoli