Bebe Rexha kujton me nostalgji vitet e fëmijërisë: Me gjyshen time të dashur në Gostivar, kur isha vetëm 4 vjeç

Bebe Rexha kujton me nostalgji vitet e fëmijërisë: Me gjyshen time të dashur në Gostivar, kur isha vetëm 4 vjeç

Bebe Rexha me gjyshen e saj

E kush nuk ka nostalgji për vitet e fëmijërisë? Me lule në dorë dhe një fustan lejla, ylli shqiptar i pop-it, Bebe Rexha, ka kujtuar vitet e fëmijërisë me një fotografi krah gjyshes së saj të dashur.

Fotografia është shkrepur shumë vite më përpara në Gostivar, kur Bebe ka qenë vetëm 4 vjeç. Krah fotos ajo ka vendosur dhe dy ikona, një lule dhe një zemër.

Megjithëse ky moment është mjaft i largët, duket se në zemrën e këngëtare është ende i gjallë.

J.GJ./SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Vrasja e policit në veri, Hasani: Shqipëria krah Kosovës, akt kriminal! Autorët të dalin para drejtësisë

Vrasja e policit në veri, Hasani: Shqipëria krah Kosovës, akt kriminal! Autorët të dalin para drejtësisë