Bebe Rexha më e dashuruar se kurrë, poston foto duke u puthur me partnerin

Bebe Rexha më e dashuruar se kurrë, poston foto duke u puthur me partnerin

Bebe Rexha

Këngëtarja shqiptare  Bebe Rexha, ka organizuar një festë Krishtlindjeje në shtëpinë e saj në Los Angeles. Në shtpëinë  saj kanë mbërritur mjaft mysafir, por le ta pranojmë, askush nuk u kushtoi rëndësi atyre pas puthjes pasionante të punlikuar në rrjete sociale.

Mes të tjerash, ajo u shfaq në një fotografi duke u puthur me të dashurin e saj prej kohësh, drejtorin e kinematografisë Keyan Safyari.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni urdhrin për heqjen e pushimeve verore për policët?×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ Paqe në Leipzig, Holanda dhe Franca barazojnë 0-0! Polonia jashtë Europianit

Euro 2024/ Paqe në Leipzig, Holanda dhe Franca barazojnë 0-0! Polonia jashtë Europianit