Bebe Rexha mes lotësh tregon sëmundjen e saj, lutet që fansat t'a pranojnë siç është

Bebe Rexha mes lotësh tregon sëmundjen e saj, lutet që fansat t'a pranojnë siç është

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha, ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj në ‘Twitter’, problemin shëndetësor që e ka shqetësuar prej kaq kohësh.

Bebe ka shkruar në llogarinë e saj se nuk arrinte të gjente arsyen pse në disa momente nuk kishte dëshirë të dilte nga shtëpia dhe të ishte me miqtë e saj, ndërsa në disa momente të tjera kishte energji të pashterueshme nga të cilat nuk arrinte të flinte apo të ndalonte së krijuari muzikë.

“Jam bipolare dhe nuk më vjen më turp për këtë gjë”, ka shkruar këngëtarja 29-vjeçare në postimin e saj më të fundit ku ka shtuar se ishte duke qarë.

Ajo ka shpresuar që fansat ta pranojnë kështu siç është.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Andis: 16/04/2019 09:22

  Qyqa mi goc. Un kujtova se ishe bisexuale po bipolare jane gjysma e shqiptarve.

  Përgjigju
 • Tir: 16/04/2019 01:06

  Vetem ai kusherira Monike mos u bej aman, se semundjen e con zoti!

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Kampion ballkani në ski, Denni Xhepa ngre lart flamurin kuqezi në Bullgari

Kampion ballkani në ski, Denni Xhepa ngre lart flamurin kuqezi në Bullgari