Bebe Rexha preferon recetat shqiptare, gatuan gjellë me qepë gjatë ditëve të izolimit

Bebe Rexha preferon recetat shqiptare, gatuan gjellë me qepë gjatë ditëve të izolimit

Bebe Rexha

Këngëtarja Bebe Rexha po qëndron në shtëpi si shumë të tjerë për shkak të përhapjes së koronavirusit.

Këto ditë ajo i ka shfrytëzuar për të provuar cdo lloj recete shqiptare.

Së fundmi ajo ka publikuar në Instagram momente të gatimit të gjellës me qepë, e cila preferohet kryesisht nga veriu i Shqipërisë.

"Ushqim shqiptar, 2 orë që të zihen qepët", ka shkruar Bebe krahas videos së përgatitjes së ushqimit.

Kujtojmë se këngëtarja shqiptare është me origjinë nga Dibra dhe është zhvendosur në SHBA qëkur ishte e vogël.

Foto nga Bebe

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Vrasja e policit në veri, Kurti: Grupi i armatosur ka ardhur të luftojë në Kosovë, paqe do ketë vetëm pasi t’i dorëzohen policisë

Vrasja e policit në veri, Kurti: Grupi i armatosur ka ardhur të luftojë në Kosovë, paqe do ketë vetëm pasi t’i dorëzohen policisë