Bejko nis ditën me dy deputete të PD: Kur je i qartë në rrugën tënde, ke bërë gjysmën e punës

Bejko nis ditën me dy deputete të PD: Kur je i qartë në rrugën tënde, ke bërë gjysmën e punës

Roland Bejko dhe Arbi Agalliu

Kandidati i Partisë Demokratike për Tiranën për zgjedhjet vendore të 14 majit, Roland Bejko e ka nisur ditën me dy deputetë të PD-së.

Bejko thekson se ai ka zhvilluar një takim konsultiv për fushatën e Tiranës me dy deputetë të PD-së Arbi Agalliun dhe deputetin Lefter Gështenja.

Në fund të fjalës së tij Bejko thekson se kur je i qartë në rrugën tënde ke bërë gjysmën e punës.

‘Mëngjesi sot nisi këndshëm me një takim konsultativ për fushatën e Tiranës me dy deputetë të PD, prof. Arbi Agalliu dhe deputetin, ing. Lefter Gështenja.

Kur je i qartë në rrugën tënde, ke bërë gjysmën e punës.’- shkruan Bejko.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    FSHF rinovon kontratën me trajnerin e Kombëtares Sylvinho, a jeni dakord?×

Lajmi i fundit

1/3 e listës së deputetëve e mbyllur, ironizon Sefa: Do shtohen bluzat ‘Free Berisha’ në treg

1/3 e listës së deputetëve e mbyllur, ironizon Sefa: Do shtohen bluzat ‘Free Berisha’ në treg