Belind Këlliçi nuk frikësohet, i bën thirrje Ramës: Ngjarja e Bulevardit do zbardhet deri në fund, Rama ik!

Belind Këlliçi nuk frikësohet, i bën thirrje Ramës: Ngjarja e Bulevardit do zbardhet deri në fund, Rama ik!

Belind Këlliçi

 

1670329795_Screenshot3.jpg

Belind Këlliçi ka folur për incidentin që i ndodhi Berishës në Bulevard, ku u grushtua nga agresori 31-vjeçar Gent Shehu. Kandidati i opozitës oër Bashkine e Tiranës ka paralajmëruar Ramën që kjo ngjaje do zbardhet deri në fund dhe Rama është ai që duhet të dorëzoj pushtëtin. Fjala  tij mekëtë situatë mbyllet me thirrjen "Rama ik !"


Lajmi kryesor:

Një burrë e qëllon me grusht në fytyrë, gjakoset Sali Berisha! Protestuesit e rrahin rëndë dhunuesin! Opozita nuk shkel perimetrin e sigurisë së Samitit (VIDEO)


F.D/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kualifikueset e Euro 2024, kush e fiton ndeshjen Poloni-Shqipëri?×

Lajmi i fundit

Të shtënat drejt Top Channel, Rama: Agresioni kriminal, autoritetet të zbardhin ngjarjen

Të shtënat drejt Top Channel, Rama: Agresioni kriminal, autoritetet të zbardhin ngjarjen