Belinda Balluku prezantohet nga Gjiknuri si drejtuese politike e PS në Dibër

Belinda Balluku prezantohet nga Gjiknuri si drejtuese politike e PS në Dibër

Balluku, Gjiknuri dhe Manja

Belinda Balluku është prezantuar si drejtuese e re politike e Partisë Socialiste për Qarkun Dibër.  Ka qenë Sekretari i Përgjithshëm i PS i cili ka marrë pjesë në prezantim. Gjiknuri në një postim në Facebook shpreh bindjen se procesi i zgjedhjeve që po zhvillohet në PS do të japë garancinë për fitore në zgjedhjet elektorale të 2023 dhe 2025.

“Me strukturat e Partisë Socialiste të Qarkut Dibër ku prezantova Belinda Balluku -n si drejtuese politike. Jam i bindur që Belinda ka eksperiencën e duhur për të vijuar punën e mirë të bërë nga Ulsi Manja në këtë Qark gjë që u reflektua me rezultatin fantastik në zgjedhjet e 6 Marsit. Suksese Ulsiut në detyrën si drejtues politik i Qarkut Lezhë.

Theksova gjithashtu se procesi i zgjedhjeve në Partinë Socialiste do sjellë rienergjizimin e çdo strukture dhe do na japë garancinë për fitore në zgjedhjet elektorale të 2023 dhe 2025”, theksoi Gjiknuri.

K.T./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Poni: 26/05/2022 05:17

  Se ca lidhje ka kjo me dibren nje zot e di

  Përgjigju
 • Jola: 25/05/2022 13:58

  Fitoren ua jep aleanca me Ymer Lalen apo kriminale te tjere te "nderuar".

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Në Shqipëri do të prodhohen municione për Ukrainën, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Ambasadori amerikan në Prishtinë: SHBA mbështet Kosovën, por kjo nuk vjen falas

Ambasadori amerikan në Prishtinë: SHBA mbështet Kosovën, por kjo nuk vjen falas