'Bëni dush dhe largohuni', Hallaçi shmang tensionet pas humbjes me Egnatian

'Bëni dush dhe largohuni', Hallaçi shmang tensionet pas humbjes me Egnatian

Rraman Hallaçi, trajneri i Kukësit

Kukësi humbi 0-3 me Egnatian për javën e 27-të në Superligë. Disfata ka shkaktuar mërzitje në kampin e vendasve, teksa pas ndeshjes për Oversport, trajneri Rraman Hallaçi i ka dërguar të gjithë në shtëpi për mos krijuar tension.

“Ishte një ditë shumë e keqe për ne, një ditë e errët për t’u harruar. E pësuam golin e parë nga një pakujdesi. Në pjesën e dytë e pësuam sërish dhe gjithçka u mbyll. Sot kemi bërë ndeshje të dobët, duhet të bëjmë kujdes dhe të tregojmë forcën tonë. I thashë lojtarëve që të bëjnë një dush dhe të largohemi, nuk ka analizë tani, pasi nuk dua të krijohet tension. Nuk ka pse të krijohet presion lojtarëve. Nuk i kam kërkuar Europën, por që të shohim pjesën poshtë renditjes", tha Hallaçi.


Lajmi kryesor:

VIDEO/ Partizani kryeson Superligën, 2 gola në Durrës! Egnatia tripletë Kukësit dhe kërcënon kreun, Vllaznia gjashtë ndeshje pa fitore


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kërcënimet nga krimi, a duhet forcuar mbrojtja e prokurorëve e gjyqtarëve?×

Lajmi i fundit

Rusia ndan një të tretën e shpenzimeve për mbrojtjen

Rusia ndan një të tretën e shpenzimeve për mbrojtjen