Beniada Nishani tregon ngacmimet e futbollistit: Nuk m'i ndante sytë, i njihja dhe gruan

Beniada Nishani tregon ngacmimet e futbollistit: Nuk m'i ndante sytë, i njihja dhe gruan

Beniada Nishani

Në një mënyrë apo në një tjetër, Beniada Nishani ja del të rrëmbejë vëmendjen e publikut. Gjatë qëndrimit në shtëpinë e 'Big Brother', modelja ka treguar detaje të pathëna nga jeta e saj.

Ajo ka treguar edhe rastin e një futbollisti, por pa përmendur emër, që e ngacmonte edhe pse ishte i martuar.  

“Gjithë vajzat i shkonin nga mbrapa, mundoheshin të afroheshin me një justifikim. Ai fliste më shumë me shoqen time, ata ishin moshatar, pastaj donte të me fliste dhe mua, por unë i përgjigjesha shumë shkurt. E shikoja që ai nuk po m'i ndante sytë. E njihja shumë mirë dhe gruan e tij edhe kam pasur gjithmonë respekt për të dhe nuk e kuptoja se si ai kishte nevojë te shkonte ne darkë me dikë tjetër. Më pas më gjeti dhe instagramin”, rrëfeu Beniada.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush, a duhet që KFOR të marrë në kontroll veriun e Kosovës?×

Lajmi i fundit

Projekti i BE-së për punësimin dhe integrimin e komunitetit rom, Veliaj: Kjo është një mundësi që i jepet bujarisht tre bashkive në vend

Projekti i BE-së për punësimin dhe integrimin e komunitetit rom, Veliaj: Kjo është një mundësi që i jepet bujarisht tre bashkive në vend