Kaq ishte? Beniada Nishani dhe Blerti Hajdari i japin fund lidhjes pas disa muajve bashkëjetesë

Kaq ishte? Beniada Nishani dhe Blerti Hajdari i japin fund lidhjes pas disa muajve bashkëjetesë

Beniada dhe Blerti

Modelja Beniada Nishani, e cila u bë mjaft e dashur për publikun shqiptar gjatë eksperiencës së saj në Big Brother Vip, është komentuar vazhdimisht për lidhjen e saj me Blerti Hajdarin, vëllain e opinionistit Arbër Hajdari.

Romanca e modeles së njohur Beniada Nishani dhe futbollistit Blerti Hajdari duket se ka marrë fund, kjo pasi dyshja nuk janë parë prej kohësh bashkë dhe së fundmi ata as nuk ndiqen në rrjetet sociale.

Një detaj që i shtoi edhe më tepër dyshimet dhe aludimet ishte një veprim që futbollisti bëri para se të çaktivizonte llogarinë e tij.

Ai hoqi nga profili foton e vjetër me Beniadën, duke lënë të kuptohet se kjo histori ka marrë fund!

Dyshja janë njohur bashkë në programin ku ajo u bë pjesë pas përfundimit të eksperiencës në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, “Procesi sportiv”.

Ata nisën flirtet e para, u njohën, u lidhën e nisën gjithashtu bashkëjetesën.

 

M.T/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Kurvjari: 09/07/2023 15:37

    E ka pare qe ka qen shume P e konsumuar dhe e perdorur dhe i beri dalje...

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Barazimi me Kroacinë, mendoni se Kombëtarja kalon grupet e Euro 2024×

Lajmi i fundit

I dërguari i Blinken në SPAK takon Dumanin dhe Arben Krajën, sheh malin e dosjeve dhe garanton: SHBA do të vazhdojnë t'ju mbështesin

I dërguari i Blinken në SPAK takon Dumanin dhe Arben Krajën, sheh malin e dosjeve dhe garanton: SHBA do të vazhdojnë t'ju mbështesin