Berat - Dyndje qytetarësh në banka, radhë pa distancë dhe mjete mbrojtëse (VIDEO)

Në qytetin e Beratit qytetarët nuk janë ndërgjegjësuar në respektimin e distancimit social, si e vetmja mënyrë për të ruajtur veten nga infektimi me koronavirus.

Kjo është panorama që ofron sot qyteti me radhë të gjata në banka, pa mbajtur distancë nga njëri-tjetri dhe pa mjete mbrojtëse.


Lajmi kryesor:

22 ditë karantinë! Qytetarët ende të pandërgjegjësuar për distancimin sociale (VËZHGIMI në qytetet kryesore)


G.M./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Nëse do t’ju jepej mundësia të jetonit në një vend tjetër, a do të largoheshit nga Shqipëria?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

'Babai' dhe 'fëmijët e gjetur' në PD