Berat - Dyndje qytetarësh në banka, radhë pa distancë dhe mjete mbrojtëse (VIDEO)

Në qytetin e Beratit qytetarët nuk janë ndërgjegjësuar në respektimin e distancimit social, si e vetmja mënyrë për të ruajtur veten nga infektimi me koronavirus.

Kjo është panorama që ofron sot qyteti me radhë të gjata në banka, pa mbajtur distancë nga njëri-tjetri dhe pa mjete mbrojtëse.


Lajmi kryesor:

22 ditë karantinë! Qytetarët ende të pandërgjegjësuar për distancimin sociale (VËZHGIMI në qytetet kryesore)


G.M./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A e mbeshtesni nismen Ballkani i Hapur krijuar nga Shqipëria, Serbia dhe Maqedonia e Veriut?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Conference League/ Vllaznia eliminohet në turin e dytë, Ael Limasol e mposht edhe në Shkodër