Berat/  Një punonjëse fasonerie rezulton pozitive me COVID

Berat/  Një punonjëse fasonerie rezulton pozitive me COVID

Foto ilustruese

BERAT - Një punonjëse fasonerie në Berat ka rezultuar pozitive me koronavirus.

44-vjeçarja është nga qyteti i Kuçovës dhe punonte në një fasoneri të prodhimit të çantave në Berat.

Prej disa ditësh ajo nuk shkonte në punë dhe është karantinuar në banesë.

Deri më tani fasoneria vijon punën normalisht.

E.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A po menaxhohet si duhet situata me zjarret në vend?×

Lajmi i fundit

Pas konfliktit me gruan, qëlloi me armë zjarri në ajër! Shpallet në kërkim 50-vjeçari në Vlorë

Pas konfliktit me gruan, qëlloi me armë zjarri në ajër! Shpallet në kërkim 50-vjeçari në Vlorë