Berat/ U nxor nga pusi me shenja jete, ndërron jetë në spital! Shkon në tre numri i vikimave

1588837280_pusi1.jpg

U nxor nga pusi me shenja jete, ndërron jetë në spital Neim Hoxha. Shkon në tre numri i viktimave. 


Lajmi kryesor:

Tragjike në Berat/ Po pastronin pusin dhe asfiksohen nga gazi, vdes i moshuari me dy nipërit...u bllokuan për rreth 30 minuta në thellësi (VIDEO)


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Presidenti i ri duhet të jetë i PS apo i opozitës?×

Lajmi i fundit

John

Jupi në 'Pa Protokoll': Gara e 'Rithemelimit' e njëanëshme! Bushati: Ka mbështetjen e bazës! Lumezi: Demokratët të bashkohen pa Bashën e Berishën