Arrestohet babai 27-vjeçar në Kamëz, bëri për spital vajzën 6-vjeçare! E ëma e të miturës denoncoi dhunën

Foto ilustruese

TIRANË- Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kamëz. Një 27-vjeçar është arrestuar nga policia e Tiranës, pasi ka dhunuar të bijën. I riu R.K, nga Kamza, është arrestuar në flagrancë, pasi ka ushtruar dhunë, ndaj vajzës së tij së tij 6 vjeçare, e cila ndodhet në spital, për ndihmë mjekësore.

Dhuna është konstatuar nga e ëma e cila, ka bërë edhe denoncimin në komisariatin e Kamzës. Ajo ka treguar se kur është kthyer në banesë ka gjetur vajzën në gjendje të rëndë, ndërkohë që ka shtuar se bashkëshorti edhe më parë ka qenë i dhunshëm.

6-vjeçares po i kryhen të gjitha kontrollet mjekësore dhe mësohre se gjendja e saj shëndetësore është stabilizuar.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Angy: 01/11/2021 16:10

  Po pse beheni prinder te pashpirt me femijet e pafajshem,po ato jane fryt i dashurise tone,prinder te tjere mezi presin te kene keto bekime qe disa fatkeqesisht nuk arrijne te kene,ju nuk dini ti dhuroni dashuri,turp te 2prinderve...

  Përgjigju
 • Elion: 30/10/2021 13:48

  Kamzali rrac e keqe

  Përgjigju
  • LALA: 30/10/2021 16:38

   Nuk duhet të jet kazmali, ndonjë i ardhur nga shpellat do të jet.

 • Sondazhi i ditës:

  A duhet që Basha e Berisha të garojnë me kandidatë të përbashkët në zgjedhjet e pjesshme vendore?×

Lajmi i fundit

John

Shpërdoruan detyrën dhe abuzuan me tenderat, KLSH kallëzon në SPAK ish drejtorin e përgjithshëm të Autoritetit Portual Durrës dhe 6 punonjës të tij