Berisha i vetëm pret ekzekutimin e vendimit 'arrest shtëpie' e braktisin të gjithë

 

Sali Berisha ndodhet në banesën e tij në rrugën Mustafa Matohiti ku do të presë dhe oficerët që do të ekzekutojë vendimin për ta izoluar në shtëpi.

Gazetarja e Report Tv Danjela Maloku raporton se poshtë banesës së tij nuk ka asnjë militant apo dhe deputetë mbështetës.

Ndërkohë deputeti I Rithemelimit njoftoi një konferencë për median në orën 14:30.


Lajmi kryesor:

'Partizani'/ Sali Berisha në arrest shtëpie me mbikëqyrje policore! I ndalohet komunikimi! GJKKO jep vendimin, oficerët e ekzekutojnë


S.G/KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

FOTO/ Zhongleri Fabian Duro mahnit tifozët skocezë në Gjermani

FOTO/ Zhongleri Fabian Duro mahnit tifozët skocezë në Gjermani