Berisha në të gjithë ekranet lajmeron: Rrezikohet kthimi i monizmit në Shqipëri

Berisha në të gjithë ekranet lajmeron: Rrezikohet kthimi i monizmit në Shqipëri

Televizionet informative duke transmetuar Berishën

Mesa duket AMA e shqetësuar për pluralizmin e informacionit, bëri një garë për të hapur një tjetër televizion informativ.

Por, 13 televizione informative që ekzistojnë deri tani në Shqipëri mesa duket janë pak akoma, pasi siç paralajmëron Sali Berisha dhe si e vërteton kjo fotografi, ka rrezik kthimi i monizmit në Shqipëri.

Televizionet informative duke transmetuar Berishën

SI.E./xy/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Berat: 01/02/2023 10:33

  Po ca Monizmi nga Opozita...kjo do te thote qe k interes...Monizmin e vendos Pushteti gjithmone!!! Keshtu Karlo, mos bej panic kot!

  Përgjigju
  • Ben: 01/02/2023 12:39

   se paske kuptuar shkrimin or mik , esht ironi thot qr ky esht ne te gjith ekranet dhe flet per monizem .lo ske faj se votues i saliut do jesh aq kapacitet ke.

 • A. N.: 01/02/2023 09:39

  Uroj qe te zhduket sa me pare nga ekranet dhe jeta publike ne menyre qe te perfundoje nje dite edhe monizmi qe po perjeton ky vend.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Humbja me Italinë në Euro 2024, Sylvinho: I kënaqur me paraqitjen, por jo me rezultatin! Falenderoj tifozerinë kuqezi

Humbja me Italinë në Euro 2024, Sylvinho: I kënaqur me paraqitjen, por jo me rezultatin! Falenderoj tifozerinë kuqezi