Berisha nxjerr videon e vjetër: E ka me Ramën apo me Metajn në krah të tij?!

Berisha nxjerr videon e vjetër: E ka me Ramën apo me Metajn në krah të tij?!

Kryeministri Edi Rama, marrë nga video e publikuar nga Sali Berisha

Kreu i PD- së së Rithemelimit, Sali Berisha ka hedhur në rrjetet sociale një video ku shfaqet Edi Rama në kohën kur kandidonte për kryetar bashkie në Tiranës.

"Rikujtesë", shkruan Berisha por duket se ka "harruar" që në krah të Ramës ne atë kohë gjendet edhe Ilir Metaj i cili edhe ai shfaqet në ekstazë së bashku me Fatos Nanon.

Nuk është e qartë se çfarë mesazhi po përpiqet të japë në fakt kreu i Rithemelimit pasi edhe shënimi "Rikujtesë" është shumë evaziv. E ka me Edi Ramën apo po i "rikujton" diçka aleatit të sotëm kaoriçoz, Ilir Metajt?!/TemA 

 

B.K./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se duhet të ngrihet komisioni hetimor për çështjen McGonigal?×

Lajmi i fundit

Papa Françesku: Jam i gatshëm të takohem me Putin dhe Zelensky-n për të arritur një marrëveshje paqeje

Papa Françesku: Jam i gatshëm të takohem me Putin dhe Zelensky-n për të arritur një marrëveshje paqeje