Berisha: Populli i tha JO 'plaçkës Rama'

Sali Berisha

Ish kryeministri Sali Berisha ka reaguar në lidhje me protestën e dhunshme që po mbahet në Rrugën e Kombit. Ai ka cilësur si një turp dhunën e policisë ndaj protestuesëve.
Në një status në facebook Berisha thotë se populli i tha jo “plaçkës Rama.

Populli i thote JO ‘plaçkes Rama’!
Protesta te fuqishme kunder ‘plaçkes Rama’ ne Rrugen e Kombit, dhune e turpshme policore ndaj protesuesve, shume qytetare te plagosur.

Sali Berisha


(Reagimi i Sali Berishës në Facebook)

 • Sondazhi i ditës:

  A duhen ndjekur penalisht gjyqtarët që po nxjerrin 'të fortët' nga burgu?

Komento

Komente

 • Njetri: 01/04/2018 02:30

  O njeri i peshtir kete se shikoj dot me sy kur kujtoj ca i ka ber shqip

  Përgjigju
 • Kosovari: 31/03/2018 19:54

  Ky eshte hajni qe vodhi kete autostrade.Deshti taksen por nuk arriti se e vodhi gjysmen.Tash kundershton,organizon-paguan protesstues per taksen normale qe eshte kudo e ne sejcilin vend e shtet.per ta sheptuar-fshahur hajduterine e tija, "mbron popullin" Hajni bertet "Kapne hajdutin!"

  Përgjigju
 • genci: 31/03/2018 19:06

  ky eshte burri me i poshter ne bote, nuk ka dy, ne asnje vend!

  Përgjigju
 • Zini: 31/03/2018 14:39

  O SHk****E O KRIMINEL O HAJDUT O UDB RAMA MUND TË KETE SHUME GABIME POR NUK ESHTE SI TY MOR PLERE O MALOKE MUTI NUK KA VRARE NJERI DHE NUK E KA PRISHUR SHTETIN SI TY MOR HALE

  Përgjigju
 • Besford këlluf gjolekaB: 31/03/2018 14:14

  Po ske faj ti mor kriminel kur stë heqin ty nga faqja e dheut . Në çdo vënd të botës paguhet autostrada . Ku ke par ti shërbim pa lek në cilin vënd të botēs ?

  Përgjigju
 • Delinquenti: 31/03/2018 14:02

  O sali berisha do te ishte me e drejte dhe e ndershme te rrinit larg ketij fenomeni

  Përgjigju