Pasi la Presidencën, Berisha takon Metën për herë të parë në publik, i japin dorën njëri-tjetrit në protestë (FOTO)

 Pasi la Presidencën, Berisha takon Metën për herë të parë në publik, i japin dorën njëri-tjetrit në protestë (FOTO)

Sali Berisha dhe Ilir Meta

Sali Berisha dhe Ilir Meta e kishin paralajmëruar prej kohësh aleancën mes tyre. Ditën e sotme ata janë takuar për herë të parë në publik, pasi Meta u largua nga Presidenca. Berisha dhe Meta shihen sëbashku në protestë, duke i dhënë dorën njëri-tjetrit.


Lajmi kryesor:

Gomonia goditi për vdekje 7-vjeçaren në Himarë, protestë para Ministrisë së Brendshme dhe Kryeministrisë! Të pranishëm Berisha dhe Meta


SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Komision hetimor vetëm për çështje konkrete,jeni dakord me propozimin e PS?×

Lajmi i fundit

Fluksi i emigrantëve/ Pas Finalndës, edhe shteti baltik paralajmëron mbylljen e kufirit me Rusinë

Fluksi i emigrantëve/ Pas Finalndës, edhe shteti baltik paralajmëron mbylljen e kufirit me Rusinë