Berisha-Meta në protestë, nuk futen në perimetrin e sigurisë të Samitit

Berisha-Meta në protestë, nuk futen në perimetrin e sigurisë të Samitit

1670327103_030ecdc07bfa44cfb6b929250adddf98.jpg

Ndryshe nga ç’kishin thënë, Sali Berisha dhe Ilir Meta nuk kanë tentuar të futen brenda perimetrit të sigurisë nw protestën e sotme. Ata kanë ngritur skenën para Hotel Dajtit dhe nuk janë para Kryeministrisë.


Lajmi kryesor:

Një burrë e qëllon me grusht në fytyrë, gjakoset Sali Berisha! Protestuesit e rrahin rëndë dhunuesin! Opozita nuk shkel perimetrin e sigurisë së Samitit (VIDEO)


K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Marrëveshje në Ohër, po shkojnë Kosova e Serbia drejt pajtimit përfundimtar?×

Lajmi i fundit

DEL emri, ja kush është inspektori i Kadastrës që u arrestua nga SPAK, mori 14 herë ryshfet nga qytetarët

DEL emri, ja kush është inspektori i Kadastrës që u arrestua nga SPAK, mori 14 herë ryshfet nga qytetarët