Bes Kallaku i bën komentin epik për të ëmën: Fatimja jote s’plaket kurrë! Autoironia e Kryemadhit: Është bio, jo si unë me botox

Bes Kallaku i bën komentin epik për të ëmën: Fatimja jote s’plaket kurrë! Autoironia e Kryemadhit: Është bio, jo si unë me botox

Monika Kryemadhi me nënën dhe vajzën e saj

TIRANË- Deputetja e Partisë së Lirisë, Monika Kryemadhi këtë 8 Mars zgjodhi të uronte të gjitha gratë dhe vajzat me një foto ku shihej krah nënës dhe vajzës së saj. Mirëpo ajo që tërhoqi jo pak vëmendje është komenti i aktorit të humorit, Bes Kallaku.

“Fatimja jote e Ija ime nuk mplaken kurrë”, shkruan Bes Kallaku.

Nga ana tjetër, Monika Kryemadhi i ka kthyer përgjigje me autoironi.

“Janë bio ato të dyja, nuk janë me botox si ne”, i është kthyer Kryemadhi me shaka.

“Fatimja jote s’plaket kurrë”, Bes Kallaku i bën 

Komentet e Bes Kallakut dhe Monika Kryemadhit

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Aqifi Himare: 08/03/2023 22:03

  O rrace kurvash.Mjere shqiptaret e shkrete

  Përgjigju
 • Bobo: 08/03/2023 18:50

  Na bot me vjell dreken me kete foto. Rrace majmunesh ju shofte fara

  Përgjigju
 • Shkiner Kaçi: 08/03/2023 17:23

  O çfar tmeri katunari Bes Kallaku na doli profesor e Monika Kok Öopën po lartëson. Që Shqiptarët pa përjashtim Monikën se shofin dot me sy. Po katunari Bes Kallaku po na tregon sa shum lart qëndron. O çfar tragjedie kur Besi bon si fenomen në një koh që Besi osht një fënd.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Shqipëria luan ndaj Italisë sfidën e parë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Spahiu nga Gjermania: Do e veshim Dortmundin KuqeZi në çdo rrugë me flamuj

Spahiu nga Gjermania: Do e veshim Dortmundin KuqeZi në çdo rrugë me flamuj