Bes Kallaku kërkon ndihmën e të gjithëve: Më duhet veç dy orë, e kthej prap (Foto)

Bes Kallaku kërkon ndihmën e të gjithëve: Më duhet veç dy orë, e kthej prap (Foto)

Aktori, Bes Kallaku

Aktori Bes Kallaku dhe bashkëshortja e tij Xhensila janë bërë prindër të një vajze, prej katër ditësh. Mirëpo mesa duket e porsalindura ka qëlluar të jetë mjaft e zhurmshme dhe i ka lënë pa gjumë të dy. Këtë e bën me dije vetë aktori i cili shprehet se kërkon 2 orë gjumë me qera.

Me anë të një statusi në Instagram, Besi shkruan me humor: "Kërkoj gjumë me qera, me duhet vë nja dy orë, e kthej prap."

(Foto e publikuar nga Bes Kallaku)

Përsa i përket Xhensilës, këngëtarja që prej lindjes së vajzës është zhdukur krejtësisht nga rrjetet sociale. Epo të kesh një të porsalindur në shtëpi nuk është aq e thjeshtë, ka vështirësitë e saj. 

 

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Ilo: 24/07/2018 19:02

  Te thashe mos hiq dore nga Baba Taku sme degjove vuaj pasojat vinte Baba Taku magji Ajkes me cante edhe flije gjume sa te doje

  Përgjigju
 • humor fshaati: 16/07/2018 15:19

  Merja Likes e Mones se vetem ato te japin ty me dhe pa qera

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Akuzat për McGonigal dhe dosja që s’ka lidhje me Shqipërinë

Akuzat për McGonigal dhe dosja që s’ka lidhje me Shqipërinë