Bes Kallaku postim të ndierë për 'Ijen e zemrës': Sa shumë doja ta përqafoja dhe t'i puthja duart 

Postimet e Bes Kallakut në rrjetet sociale, na bëjnë shpesh të qeshim, por sot aktori i humorit na ka emocionuar dhe na bërë të reflektojmë. 
Ai ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale një foto ku është duke takuar për pak çaste gjyshen e tij, Ijen, por duke respektuar distancën sociale. Krahas fotos ai shprehet se kjo situatë e ka bërë të kuptojë se sa shumë rëndësi ka qoftë edhe një përqafim, për ata, gjyshërit tanë të cilët ndonjëherë e përditshmja na bën t'i harrojmë. 
Për të, situata e krijuar nga virusi korona mbart brenda një mesazh të rëndësishëm se familja duhet të ketë në qendër të saj dashurinë, besimin dhe Zotin.

1/2
D.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhej të hiqeshin kufizimet në zonat e kuqe dhe të hapej edhe fundjava?

Komento

Komente

  • Erisa Xhixhollari: 06/04/2020 22:55

    Te kete lene uraten Besi,Keshtu e ka jeta

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Rama thumbon opozitën: Rreziku i virusit është real, jo revolucion imagjinar me karakatinën e teatrit (VIDEO)