Bes Kallaku poston foto krah vëllait të Lefter Kokës dhe ironizon: Mos ma harroni këtë, ky do paguajë gjobën e Ijes

Aktori Bes Kallaku është përgjigjur gjobës së marrë me një foto në Instagram me Leonard Kokën, vëllanë e ish-ministrit Lefter Koka, ku me ironi shkruan: Flm që ishe dhe ti i pranishëm te ditëlindja ime. Mos ma harroni këtë shokun. Ky do paguajë gjobën e Ijes”.


Lajmi kryesor:

Festoi ditëlindjen në shkelje të çdo mase anti-COVID, gjobë pronarit të lokalit, ndëshkohen dhe Meta e Kryemadhi! Bes Kallaku foto me vëllanë e Lefter Kokës: Ky do paguajë gjobën e Ijes


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të rikthehen studentët në auditore dhe t'i jepet fund mësimit online?×

Lajmi i fundit

John

Djegia e shtëpisë në Pogradec/ Flet vëllai i 42 vjeçarit që ndërroi jetë: Kur u zgjuam dhoma e tij ishte djegur! S’bënim dot gjë për ta shpëtuar