Bes Kallakun e pickon grerëza, situata është mjaft serioze (Foto)

Bes Kallakun e pickon grerëza, situata është mjaft serioze (Foto)

Humoristi Bes Kallaku

Bes Kallaku është një nga humoristët më të famshëm shqiptar. Ai shpesh bëhet pjesë e mediave rozë për shkak të postimeve të tij në rrjetet sociale, ku ndan detaje të ndryshme nga jeta e tij e përditshme. Së fundmi Besi ka postuar një foto ku shihet këmba e tij e majtë mjaft e fryrë.

Aktori shpjegon se e ka pickuar një grerëz. Gjithsesi nuk mund të mos bënte humor edhe me këtë ngjarje. “Nuk e di a më pickoi, apo më fekondoi,”- shkruan Besi me humor krahas fotos.

Foto e postuar nga Bes Kallaku 

 

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Cim sardelja: 11/08/2018 22:57

  Thinjte ja ka zene semundja e thonjeve fungus

  Përgjigju
 • Bajat: 11/08/2018 21:11

  Do shohim dhe thonjte e ketij zgjebarakut tani se nuk kemi pune tjeter. Fjalen fekondim do ja kete mesuar Ija qe ka instagram hahahaha

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Vrasja e policit, a rrezikon të përshkallëzohet konflikti Kosovë-Serbi?×

Lajmi i fundit

Beogradi shpalli ditë zie për vrasjen e 3 terroristëve serbë në Kosovë, Rama: Sinjali më i keq që Serbia mund t'i japë rajonit e komunitetit euro-atlantik

Beogradi shpalli ditë zie për vrasjen e 3 terroristëve serbë në Kosovë, Rama: Sinjali më i keq që Serbia mund t'i japë rajonit e komunitetit euro-atlantik