Beteja e Kate Middleton kundër kancerit po bëhet gjithnjë e më e vështirë

Beteja e Kate Middleton kundër kancerit po bëhet gjithnjë e më e vështirë

Kate Middleton

Kate Middleton ka qenë në qendër të vëmendjes të mediave që në momentin që vetë princesha deklaroi se ishte diagnostikuar me kancer.

Megjithëse Kate u shpreh se po trajtohej, në rrjetet sociale thuhet se beteja e saj me kancerin po bëhet gjithnjë e më e vështirë. Sipas Radar Online, Princesha e Uellsit vuan nga lodhja, të vjellat dhe efektet e tjera anësore të kimioterapisë parandaluese.

Pavarësisht kësaj, princesha përpiqet të jetë e fortë dhe e guximshme përballë fëmijëve të saj, pasi nuk dëshiron që George, Charlotte dhe Louis të shqetësohen për gjendjen e saj shëndetësore.

Ndërkohë nga ana tjetër edhe Princi William po bën gjithçka që mundet për gruan e tij, pasi ai e di se çfarë do të thotë të humbasësh një nënë në një moshë të re.

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • KASAP REXHEP BULE LEKA [ KEPI ]: 21/05/2024 19:28

    Princesh Kate Zoti të dhēnt forc. Lufto pa fund mos u dorzo tregoje veten që je princesh. Zoti qoft me ty.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    EURO 2024/ Fillojnë ndeshjet e fundit, a mendoni se Shqipëria kalon grupin?×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ Fullkrug nderon 'Panzerat' në limte, Gjermania barazon 1-1 me Zvicrën dhe del e para në Grupin A! Skoci 0-1 Hungari, trishtohet Shqipëria

Euro 2024/ Fullkrug nderon 'Panzerat' në limte, Gjermania barazon 1-1 me Zvicrën dhe del e para në Grupin A! Skoci 0-1 Hungari, trishtohet Shqipëria