Beyonce bën blerjen më të çuditshme që keni dëgjuar, plot 850 mijë dollarë

Beyonce bën blerjen më të çuditshme që keni dëgjuar, plot 850 mijë dollarë

Këngëtarja Beyonce

Jemi mësuar me shpenzimet marramendëse që bëjnë personazhet e njohur botërorë. Duke pasur një pasuri të madhe, ata ia lejojnë vetes të bëjnë edhe të blerje të ndryshme dhe nga më të çmendurat. Diva e muzikës pop Beyonce, ka bërë një blerje të çuditshme.

Nëse mendoni se ka blerë një shtëpi, makinë, apo gjëra të këtij lloji gaboheni. Mbretëresha Bey është tashmë pronarja e një kishe në New Orleans.


(Kisha në New Orleans e blerë nga Beyonce)

Beyonce e ka blerë këtë kishë plot 850 mijë dollarë. Kjo kishë më shumë se 100-vjeçare, nuk vizitohet nga besimtarët që nga viti 1900.

Një ndër arsyet se përse Beyonce e ka zgjedhur pikërisht në New Orleans, është sepse motra e saj Solange jeton pranë saj.

Me siguri tashmë kisha e yllit të muzikës pop do të mirëpresë shumë besimtarë.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shtyn zbatimin e fashës 800 kWh për çmimin e energjisë, mendoni se është zgjidhja e duhur?×

Lajmi i fundit

Zgjedhjet në FRPD, nxorën në sipërfaqe problemin real të PD

Zgjedhjet në FRPD, nxorën në sipërfaqe problemin real të PD