Biden e bën sërish! “Ngrin” në skenë, Barack Obama e tërheq për krahu (VIDEO)

Presidenti i SHBA-së, Joe Biden ka “ngrirë” sërish. Teksa ishte në një mbledhje fondesh në Los Anxhelos duket ish-presidenti Barack Obama e ka ndihmuar për tu larguar nga skena.

Ashtu siç shihet në pamjet e publikuara kur turma u ngrit për duartrokitje, Biden vazhdoi t’i shikonte për pak kohë. Obama më pas e kapi për krahu dhe e çoi jashtë skenës me një buzëqeshje.

Ky moment i sikletshëm ndodhi pasi Biden dhe Obama morën pjesë në një intervistë 45-minutëshe me Jimmy Kimmel në Teatrin Peacock.

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Ben: 17/06/2024 14:46

    Gjynof.Ky nuk eshte me per kete pune,duket qe eshte semure.Ka shume here qe i ndodhin keto perhumbjet.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Listat e deputetëve të hapura në 2/3 dhe jo plotësisht, jeni dakord?×

Lajmi i fundit

‘Rana e hedhun’ një mrekulli e Adriatikut, Rama ndan pamjet

‘Rana e hedhun’ një mrekulli e Adriatikut, Rama ndan pamjet