Big mama dhe Rovena Stefa armike të betuara

Big mama dhe Rovena Stefa armike të betuara
Mund të ndodhë që nga mike shumë të ngushta dy femra të kthehen në armike të betuara.Pikërisht kjo ka ndodhur me Rovena Stefën dhe Big mamën. Të gjithë i kujtojnë si dy mike mjaft të mira deri në momentin kur Big mama i rrëfeu Rovenës ndjenjat për një mikun e saj, të cilin e njihte prej vitesh. Por ndodhi që ishte Rovena ajo që e bëri për vete djalin dhe në pak kohë u lidh me të ashtu siç ndodh në mjaft raste duke bërë kështu që Rovena të humbte një nga shoqet e saj më të mira. Për këtë arsye sot këngëtaret janë prej kohësh armike.

  • Sondazhi i ditës:

    Pse po tërhiqen kandidatët e Partisë Demokratike?×

Lajmi i fundit

Temperatura nën 0, i ftohti dëmton 250 ha patate në Divjakë

Temperatura nën 0, i ftohti dëmton 250 ha patate në Divjakë